Nawigacja

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018


PROWADZĄCY

 

RODZAJ  ZAJĘĆ

 

DZIEŃ

GODZINA

UCZESTNICY

M. Augustyniak

ZAJĘCIA  UNIJNE – „MAŁY INŻYNIER”

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Środa

13.30 – 14.15

14.30 – 15.15

4ab

3abg

M. Banaszek

KOŁO  DZIENNIKARSKIE

PRZYGOTOWANIE DO  EGZAMINU

Piątek

13.30 – 14.15

14.30 – 15.15

4b

3bg

D. Barcicki

SKS

Środa

 

Czwartek

 

13.30 – 14.15

 

15.20 – 16.05

SP kl. 4-6

( chłopcy )

Gim. + kl.7

(chłopcy

 i dziewczynki)

A. Bereza

SKS

Środa

Piątek

15.15 – 16.05

12.30 - 13.15

SP

 ( dziewczynki)

A. Bielecka-Sternik

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

Środa

Piątek

13.15 - 14.00

10.30 - 11.15

 

3B

A. Chmielewska

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

 

ZAJĘCIA UNIJNE – „MAŁY INŻYNIER”

Piątek

 

Środa

13.30 – 14.15

14.30 – 15.15

14.30 – 15.15

3bg

3ag

6ab

E. Czerepach

KULTUROZNAWSTWO KRAJÓW  ANGLOJĘZYCZNYCH

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE - CZYTANIE I PISANIE - J. ANGIELSKI

Poniedziałek

 

Piątek

14.30 – 15.00

 

13.30 – 14.15

6ab

 

6ab

D. Dyguła

KOŁO J. NIEMIECKIEGO

Poniedziałek

8.00 – 8.45

3bg

M Filipiuk

KOŁO MATEMATYCZNE


PRZYGOTOWANIE  DO EGZAMINU – matematyka

 

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU - fizyka

 

ZAJĘCIA  UNIJNE –  „MAŁY INŻYNIER”

Wtorek

 

Wtorek

 

Wtorek

 

Środa

13.30 – 14.15

 

14.30 – 15.15

 

15.20 -16.05

 

13.30 – 14.15

7b

 

3ag

 

3abg

 

5a

R. Kajkowa

KÓŁKO  MUZYCZNE

Środa

13.30 – 14.15

5a

M. Kolenda

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Czwartek

7.05 – 7.50

3abg

 

S. Kowalska

 

KOŁO  HISTORYCZNE

 

PRZYGOTOWANIE  DO EGZAMINU

Poniedziałek

 

Wtorek

Wtorek

13.30 – 14.15

 

13.30 – 14.15

14.30 – 15.15

5a

 

2abg

3bg

M. Ludwicka

ODRABIANKI

 

„SPOTKANIA ZE SZTUKĄ”

Środa

 

Piątek

14.30 – 15.15

 

(wieczór )

 

SP

M. Lubańska

ZAJĘCIA UNIJNE – „MAŁY INŻYNIER”

 

 

KÓŁKO MATEMATYCZNE

Środa

Czwartek

 

Środa

12.30 – 13.15

13.30 – 14.15

 

13.30 – 14.15

4b

 

 

6a

W. Makowski

KÓŁKO MATEMATYCZNE

 

ODRABIANKI

Wtorek

 

Piątek

13.30 – 14.15

 

12.30 – 13.15

7b

 

7b

A. Maksymiuk

 

KOŁO  EDUKACJI  MEDIALNEJ

Wtorek

Czwartek

15.20 – 16.05

SP / Gim.

W. Matulka

 

„MISTRZ ORTOGRAFII”

 

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Środa

 

Czwartek

12.30-13.15

 

14.30 – 15.15

5a

 

3ag

K. Perzyk

ZAJĘCIA  ROZWIJAJĄCE

 

Czwartek

 

11.30 – 12.15

12.30 – 13.15

2A

B. Pietrzak

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

ZAJĘCIA  ROZWIJAJĄCE

Wtorek

 

11.30 - 12.15

12.30 – 13.15

3A

K. Sadowska

 

ZAJĘCIA AKTYWIZUJĄCE

Wtorek

Środa

12.30 – 13.15

13.00 – 13.45

„0”

 D. Stygar- Kwas

ODRABIANKI

 

Piątek

12.30 – 13.15

14.30 – 15.15

5a

7b

M. Śliwińska

„GIMPLUS” – ZAJĘCIA MATEMATYCZNE Z WYKORZYSTANIEM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ

Wtorek

12.30 -13.15

13.30 – 14.15

7a

3bg

E. Wakulewicz

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

 

Środa

Czwartek

11.30 - 12.15

11.30 – 12.15

1A

I.  Wojtania

„EKSPERYMENTARIUM CHEMICZNE”

 

Piątek

 

14.20 – 15.05

Gim. + kl.7

A. Zielińska - Miszczuk

 

 

 

 

ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE –  CZYTANIE I SŁUCHANIE

PRZYGOTOWANIE  DO EGZAMINU

ZAJĘCIA  ROZWIJAJĄCE

ZAJĘCIA  ROZWIJAJĄCE

Poniedziałek

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

8.00 – 8.45

 

14.30 – 15.15

13.30 – 14.15

15.20 – 16.05

3abg

 

3abg

2abg

3ag

Zajęcia dodatkowe płatne:

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Jazgarzewie
    ul. Szkolna 10
    05-502 Piaseczno

    sekretariat@spjazgarzew.pl
  • 22 756-72-51

Galeria zdjęć