• Rada Rodziców

• W roku szkolnym 2023/2024 w skład Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Jazgarzewie wchodzą:
          Michał Kalisiński - Przewodniczący, mail: mkalisinski@gmail.com;  tel: 601 135 048
          Anna Krawczyk - Sekretarz
          Jacek Łuczak - Skarbnik
          Emilia Waluś - Członek Prezydium

Wszystkich rodziców zachęcamy do przedstawiania propozycji inicjatyw w szkole, drogą e-mailową na adres przewodniczącego lub osobiście na posiedzeniach Rady Rodziców.

Wnioski o dofinansowanie inicjatyw i wydarzeń szkolnych, pomoc w trudnych sytuacjach finansowych lub innego rodzaju wsparcia przez Radę Rodziców proszę kierować na dane kontaktowe przewodniczącego.

Wpłaty na Radę Rodziców

* Wpłaty na Radę Rodziców prosimy wpłacać według złożonych deklaracji.

* Wpłaty na fundusz RR można realizować przelewem na poniższe konto bankowe, osobiście do skarbnika RR podczas zebrań RR, lub do skarbników klasowych.

W tytule przelewów prosimy o podawanie: imienia, nazwiska dziecka oraz klasy, do której uczęszcza.

Nr rachunku Rady Rodziców:

Bank PKO BP

Zestawienie wpłat na Konto Rady Rodziców SP w Jazgarzewie od 01 09 2022 do 12 06 2023r