Nawigacja

 • Wyniki konkursu przyrodniczo - fotograficznego

  Wyniki Konkursu Fotograficzno – przyrodniczego  – Wiosna w Obiektywie –  piękno polskiej przyrody. 

   I MIEJSCE – 9 głosów

  – zdjęcie nr 4 „Leśna piękność – harmonia barw” – Julianna Chmielewska klasa 6b

  II MIEJSCE – 8 głosów

   – zdjęcie nr 8 „ Wiosenna modelka” – Piotr Zasowski klasa 4a

   III MIEJSCE EX AEQUO - po 7 głosów

  – zdjęcia nr 2 oraz nr 6

  nr 2 „Jagodowa ścieżka” – Marcel Krawczyk klasa 5a

   nr 6 „ Lustrzany staw” – Krystian Strzelecki klasa 7a 

  Gratulujemy!

  Skład komisji konkursowej: Izabela Jastrzębowska, Maria Ludwicka,  Marta Augustyniak, Marta Śliwińska, Anna Zielińska – Miszczuk, Mariola Jankowska,  Agnieszka Zawadzka- Szajda, Wioletta Matulka, Magdalena Banaszek, Małgorzata Filipiuk, siostra Jadwiga Zawadzka, Izabela Ratter- Kępińska, Agnieszka Ciesielska, Katarzyna Sadowska, Iwona Smykuła, Małgorzata Danielewska, Małgorzata Lubańska, Sabina Kowalska, Ewa Kopińska.

   

 • PODSUMOWANIE KONKURSU „FIZYCZNY ŚWIAT 2020”

 • Wyniki konkursu „Kangur matematyczny”

  W kategorii „Żaczek” – kl. 2: Wynik bardzo dobry otrzymali: Inga Kluczyńska, Filip Szymański, Maksymilian Skalski, Gabriela Kostrzyńska, Wiktor Gołębiowski. Wyróżnienie otrzymał Szymon Kozłowski. W kategorii „Maluch” – kl. 4: Wyróżnienie otrzymał Cezary Bosko. W kategorii „Beniamin”-  kl. 6: Wyróżnienie otrzymała Julianna Chmielewska. Upominki  dla uczestników konkursu będą do odbioru w sekretariacie razem ze świadectwami. Serdecznie gratulujemy!

 • Mój dzienniczek lektur - rozstrzygnięcie konkursu

  Organizatorami konkursu czytelniczego dla klas 1-3 „Mój dzienniczek lektur” byli nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i biblioteka szkolna.  Uczestnicy mieli trudne zadanie, ponieważ przeczytane książki musieli opisać w dzienniczku podając imię i nazwisko autora i ilustratora, tytuł książki, krótką informację o treści oraz samodzielnie wykonać ilustrację. Jury brało pod uwagę liczbę i treść opisów, estetykę wykonania prac, samodzielność i oryginalność. Dyplomy i nagrody laureaci otrzymają razem ze świadectwem szkolnym.

  WYNIKI  KONKURSU  CZYTELNICZEGO  DLA  UCZNIÓW  KLAS 1-3  „ MÓJ DZIENNICZEK  LEKTUR”

  KLASA 1

  1 miejsce Róża Zarzycka

  2 miejsce Maja Górska

  3 miejsce Ksawery Jakubowski

  Wyróżnienie: Stanisław Bobak, Małgorzata Kwiatkowska

  KLASA 2

  1 miejsce Amelia Jakóbowska

  2 miejsce Anita Bielska

  3 miejsce Emilia Gorzkowska, Maksymilian Skalski

  KLASA 3

  1 miejsce Julia Wójcik

  2 miejsce Zuzanna Tokaj

  3 miejsce Pola Gorbaszewicz vel Gabrylewicz

  Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 • Sukces w konkursie PT KRUS

  W kwietniu uczniowie z klas młodszych wzięli udział w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz". Miło nam poinformować, iż uczennica klasy 1 A Kaja Bielska zajęła III miejsce w etapie PT KRUS niniejszego konkursu. Serdecznie gratulujemy! I Zapraszamy po odbiór nagrody! Anna Bielecka - Sternik, Weronika Bielska

 • Podsumowanie po II etapie konkursu fizycznego „Fizyczny Świat”

 • Wyniki Gminnego Konkursu Niezapomniane Polskie Przeboje

 • Szkoły w gminie Piaseczno od 25 maja

  25 maja we wszystkich gminnych szkołach ruszają zajęcia opiekuńcze, w połowie czerwca odbędzie się egzamin ósmoklasistów, a na wakacje przygotowywany jest program Lato w mieście.

  Zajęcia opiekuńcze już od poniedziałku
  Zgodnie ze złożonymi przez rodziców deklaracjami na zajęciach opiekuńczych spodziewamy się w pierwszym tygodniu ok. 200 uczniów spośród ok. 3000 uczęszczających do klas 0-3 w 10 gminnych szkołach podstawowych. Wszyscy dyrektorzy szkół opracowali procedury bezpieczeństwa, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.
  wytyczne

  Egzaminy Ósmoklasisty
  Egzamin ósmoklasisty zostanie przeprowadzony zgodnie z Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z dnia 24 kwietnia 2020 roku w sprawie harmonogramu przeprowadzenia egzaminu ośmioklasisty, w dniach 16-18 czerwca przy zachowaniu zasad i wytycznych obowiązujących na czas egzaminu.
  link do harmonogramu i wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
  wytyczne MEN, CKE i GIS

  Uwaga rodzice pozostałych uczniów
  W trakcie trwania egzaminów ósmoklasisty tj. 16-18.06 szkoły nie będą prowadzić zajęć opiekuńczych ani zdalnego nauczania.

  Lato w mieście 2020 w gminie Piaseczno
  Z uwagi na obecna sytuację i duże prawdopodobieństwo pozostania naszych uczniów w okresie wakacyjnym w domu przygotowaliśmy dla naszych młodych mieszkańców poszerzoną ofertę lata w mieście. Oferta zostanie zrealizowana pod warunkiem ukazania się przepisów umożliwiających zorganizowania takiego wypoczynku dla dzieci w szkołach.
  Planujemy, że tegoroczna akcja będzie trwała przez cały miesiąc lipiec. Każde dziecko będzie miało możliwość uczestniczenia w zajęciach w dwóch wybranych tygodniach.
  Szkoła zapewni zajęcia zgodnie z przygotowanym harmonogramem na terenie placówki. Tak jak w ubiegłym roku koszty wyżywienia ponoszą rodzice. Stawka dzienna w większości placówek została ustalona na kwotę 10 zł/dziennie. Z wyłączeniem szkoły nr 3 i 4.
  Aby przygotować się do akcji dyrektorzy w najbliższym tygodniu przeprowadzą w swoich placówkach rozeznanie dotyczące zapotrzebowania na tę usług . Planujemy przyjąć ok. 840 uczniów tygodniowo.

 • Życie pszczół

  W ostatnich tygodniach klasa 1 i 3 zgłębiała wiadomości na temat życia pszczół. Na świecie jest ich coraz mniej, dlatego postanowiliśmy im pomóc. Wspólnie z rodzicami wykonywaliśmy w domu poidełka i domki dla pszczół. Chętni uczniowie wzięli również udział w warsztatach on-line pt. Historia pszczół - organizowanych przez Pasiekę Smakuskich. Zapraszamy do obejrzenia filmu. Anna Bielecka - Sternik, Weronika Bielska

 • Ratujmy Celestyniaki!

  W maju nasi uczniowie wzięli udział w akcji charytatywnej skierowanej do podopiecznych schroniska w Celestynowie.Udało nam się zebrać całkiem spory zapas żywności i środków czystości. Zebrane rzeczy zostały dziś przekazane pracownikom schroniska. Serdecznie dziękujemy za Wasze wielkie serce i zaangażowanie! A zwierzakom życzymy SMACZNEGO. Weronika Bielska, Anna Bielecka - Sternik 

 • Informacja

 • Przez lądy i oceany

  W ramach projektu "Przez lądy i oceany" uczniowie klasy 5b wykonali modele globusów. Uczniowie poznali kształt jaki ma model naszej planety, rozkład lądów i oceanów. Dzięki wykonanej pracy przyswoili wiadomości związane z kształtem  kontynentów ich położeniem względem siebie i  względem równika i południka zerowego.

 • Wyniki I etapu konkursu FIZYCZNY ŚWIAT 2020

 • Życie z pasją

  Artykuły o zainteresowaniach naszych uczniów: 1. "Wirtualny świat gier" - Moje zainteresowania. Amelia.pdf. 2. "Moja pasja - piłka nożna" - Moja pasja. Damian.docx; 3. "Moja pasja - mechanika" - Moja pasja. Karol.docx 4. "Moja pasja - podróże" - Zycie z pasja -podroże. Dominik.docx

 • Życie z pasją

  Życie z pasją

  To trudny czas, gdyż  świat „zatrzymał się” w domu, z powodu groźnego dla wszystkich koronawirusa. Mamy  zdalną szkołę, zdalne lekcje, zdalne oceny, nawet zdalne spotkania z przyjaciółmi.  Chcielibyśmy tego, co było przed chwilą normalne, a teraz wydaje się piękne. Często myślimy, że  wszystko jest bez sensu.  Ale jednak chcemy pokazać, że ten dziwny czas zatrzymania, braku przyjaciół, szkoły, zwykłych spotkań może być ciekawy, bo nic nie odbierze  naszych marzeń, pragnień i pasji. 

  W tym czasie na lotnisku Okęcie w Warszawie wylądował,  największy obecnie używany na świecie, samolot  Antonow An-225 Mrija, który dostarczył sprzęt dla polskiej służby zdrowia, potrzebny do walki z pandemią koronawirusa.

  Tę niezwykłą chwilę przelotu uchwycił na zdjęciach uczeń klasy 8a - Maciej Bulski, który od lat interesuje się lotnictwem, a jego pasją jest fotografowanie samolotów, o których umie również ciekawie opowiadać. To tata Maćka, który jest  też autorem wielu pięknych zdjęć lotniczych, przyrodniczych, zaszczepił w nim pasję do fotografowania.

  Oto kolekcja niesamowitych zdjęć wykonanych przez ucznia kl.8a Maćka Bulskiego i jego Tatę w czasach pandemii (oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa).

 • Zarządzenie Dyrektora Szkoły

  Zarządzenie Dyrektora Szkoły ws. zawieszenia zajęć w oddziale przedszkolnym w związku z COVID-19

  zarzadzenie_dyrektora_szkoly.pdf

 • Wytyczne GIS i MZ dla Oddziału Przedszkolnego

  Publikujemy wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia w sprawie waunków organizowania opieki nad dziecmi dla Oddziału Przedszkolnego. 

  Wytyczne_GIS_i_MZ.pdf

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Jazgarzewie
  ul. Szkolna 10
  05-502 Piaseczno
  REGON: 000799701
  zsp.jazgarzew@op.pl

  Inspektor Ochrony Danych
  Anna Pogorzelska
  rodoanka@gmail.com
 • 22 756-72-51
  22 757-54-05

Galeria zdjęć