Nawigacja

Polityka prywatności

Polityka prywatności

 1. Szkoła Podstawowa  im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia, przy ul. Szkolnej 10, 05-502 Jazgarzew przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
 2. Szkoła Podstawowa pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej.  Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
 3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Szkoły Podstawowej  wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień  ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
 4. Szkoła Podstawowa  używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
 5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
 6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
 7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Szkole Podstawowej  jest Pani Anna Pogorzelska adres e-mail do kontaktu: rodoanka@gmail.com
 8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce www.spjazgarzew.pl/polityka prywatności

 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Jazgarzewie
  ul. Szkolna 10
  05-502 Piaseczno
  REGON: 000799701
  zsp.jazgarzew@op.pl

  Inspektor Ochrony Danych
  Anna Pogorzelska
  rodoanka@gmail.com
 • 22 756-72-51
  22 757-54-05

Galeria zdjęć