• AKCJA ZIMA W MIEŚCIE - SP W JAZGARZEWIE

• 24.11.2022
        • AKCJA ZIMA W MIEŚCIE ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 13-17.02.2023, W GODZINACH 8-16.

KOSZT WYŻYWIENIA TO 16 ZŁ/OSOBA – DZIENNIE (80ZŁ - CAŁOŚĆ) - WPŁATY W OKRESIE OD 02.01.23. DO 20.01.23.

NA UCZNIÓW CZEKAJĄ LICZNE ATRAKCJE.

ZAPISY DO 30.11.22.- DO GODZ. 12.00. KARTA  ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA DO POBRANIA W ZAŁĄCZNIKU ORAZ SEKRETARIACIE SZKOŁY.

• 21.11.2022
        • Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła Przystąpiła do Programu Laboratoria Przyszłości. Placówka została wyposażona w urządzenia niezbędne do rozwoju umiejętności praktycznych dzieci i młodzieży. W dzisiejszych czasach kreatywne myślenie oraz obsługa narzędzi to jedne z podstawowych umiejętności decydujących o rozwoju cywilizacyjnym, gospodarczym i społecznym. Wzrost innowacyjności oraz rozwój technologiczny spowodowały, że umiejętności matematyczne, w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii są dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Laboratoria Przyszłości to kolejny krok w stronę wzmocnienia i uatrakcyjnienia dotychczasowego procesu zdobywania wiedzy i  praktycznych umiejętności uczniów. Formuła zajęć dostarcza ciekawych doświadczeń poprzez zabawę.

Nauczyciele wraz z  uczniami mogą wykazać się twórczością i kreatywnością. Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności. Stają się swoistą platformą wymiany doświadczeń i zdobywania nowych umiejętności  technologicznych, tak bardzo potrzebnych w dzisiejszym świecie.

• Góra grosza

• 12.11.2022
        • Myśl przewodnia Akcji : „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!” Już po raz XXIII Towarzystwo Nasz Dom organizuje akcję Góra Grosza. Chcemy, aby nasza szkoła włączyła się w tę akcję! Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Tegoroczna zbiórka monet  odbędzie się od 9.11.2022 do 22.12.2022. Pieniążki przynosimy posegregowane i przeliczone  nominałami 1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, i 5 zł do wychowawców. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału  w akcji GÓRA GROSZA 2022.