• 26.05.2023
        • Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjnia w naszej szkole zajęcia lekcyjne i pozwala uczniom rozwijać swoje zainteresowania w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych. Pani Moczulska Anna na lekcjach przyrody i biologii korzysta z oprogramowanie Corinth, który jest wykorzystywane w pracy z tablicą interaktywną zarówno w trakcie zdobywania nowej wiedzy, jak i powtarzania oraz utrwalania przerobionego już materiału. Interaktywne treści w technologii 3D angażują uczniów, do nauki, ułatwiają zapamiętywanie, skutecznie zatrzymują uwagę oraz sprawiają, że prowadzone zajęcia stają się bardziej atrakcyjne.

• Lato w mieście

• 05.05.2023
        • W tym roku po raz kolejny zostanie zorganizowana akcja Lato w Mieście  dla uczniów naszej szkoły. Półkolonie są kierowane do uczniów klas I-III.

Termin półkolonii od 26.06.2023 do 07.07.2023.

Dzieci są  pod opieką wychowawców od godziny 8.00 do godziny 16.00. Rodzice pokrywają tylko koszt wyżywienia dziecka w wysokości 16zł za dzień. Dowożenie i odwożenie jest po stronie rodziców. Szkoła zapewnia wiele atrakcji na miejscu jak również wycieczki poza teren szkoły. Wypełnioną deklarację składamy w sekretariacie szkoły, opłaty wnosimy dopiero po informacji zwrotnej o przyjęciu dziecka na półkolonię. Wypełnioną deklarację składamy w sekretariacie szkoły do 15.05.2023. Deklarację pobieramy z załącznika lub  sekretariatu szkoły.

koordynator akcji

Radosław Bożek